SPU on liitunud Kingspaniga. SPU Insulation Baltics OÜ uus nimi on Kingspan Insulation OÜ. Loe edasi >
X

Kingspan isolatsioonimaterjalid sobivad igat liiki välisseinakonstruktsioonidesse.

ulkoseinat_cropped.jpg

Kingspan Therma isolatsioonimaterjalid sobivad suurepäraselt väike- ja ridaelamute välisseina konstruktsiooni soojustuseks kõikide karkassimaterjalide puhul, näiteks puit, betoon, tellis, plokk, kergbetoon/siporex, palk ja teras. Kingspan Therma isolatsioonimaterjalide kasutamisel ei ole vaja eraldi tuule- ega aurutõkkekihte. Kingspan isolatsioonimaterjalide kasutamisel saavutatakse suurepärased soojusisoleerivuse väärtused väga õhukeste isolatsioonikihtide juures. Konstruktsiooni saab kergesti tihedaks, mis on väikese soojuskao seisukohast väga tähtis omadus.

Puitkarkassiga maja isolatsiooni saab paigaldada kas karkassi vahele või selle peale. Therma isolatsioonimaterjale kasutatakse tavaliselt ka puitkarkassiga pööninguvahelae tarindi aurutõkkekihina.

Kingspan Therma isolatsioonimaterjalid toimivad kergbetoonist ehk siporexist ning palkidest konstruktsioonide seespoolse soojustusena. Betoonkarkassiga majade puhul sobivad Kingspan isolatsioonimaterjalid nii sisekestaks kui ka mitmekihilistesse (sandwitch) elementidesse.

Kingspan Therma isolatsioonimaterjalid ja teraskarkass pakuvad täiesti uudseid võimalusi energiatõhusaks ehitamiseks.

Kingspan isolatsioonimaterjalidega saavutatakse soojustuselt tõhus, õhukindel ja niiskustehniliselt usaldusväärne välisseina konstruktsioon. Kingspan isolatsioonimaterjalide heade soojusisoleerivuse omaduste tõttu saab välisseinte konstruktsiooni teha oluliselt õhema kui traditsioonilisel moel villaga soojustatud tarindid. See võimaldab kasutada kitsamaid karkasskonstruktsioone.

Kingspan isolatsiooniplaatide paigaldamine on lihtne ja eksimisvõimalus on väga väike. Isolatsiooniplaadid lõigatakse paigaldusjuhendite järgi õigetesse mõõtudesse ja kinnitatakse polüuretaanvahu abil karkasskonstruktsioonide külge. Ka isolatsiooniplaatide vahele jäävad punnsulused kinnitatakse alati polüuretaanvahuga.

Tõhus ja lihtne välisseinalahendus renoveerimiseks

ulkoseinat2_cropped.jpg

Kingspan Therma isolatsioonimaterjalid sobivad suurepäraselt ükskõik milliste renoveeritavate hoonete välisseinte isoleerimiseks. Kingspan tootevalik hõlmab sobivaid konstruktsioonilahendusi kõigiks soojustamistöödeks alates lisasoojustamisest kuni passiivenergiatarinditeni.

Lihtsaim lahendus vanade välisseinte korral on õhukese Kingspan isolatsioonimaterjali kihi paigaldamine karkassi siseküljele lisasoojustuseks ning aurutõkkeks. Ulatuslikumate remonditööde korral võimaldab välisseina kogu isolatsioonikihi väljavahetamine vana hoone hõlpsat uuestisündi nüüdisaegsetele normidele vastava madalenergiamaja või koguni passiivmajana.

Kingspan isolatsioonimaterjalidega saavutatakse soojustuselt tõhus, õhukindel ja niiskustehniliselt usaldusväärne välisseina konstruktsioon. Tänu sellele on energiatõhus renoveerimine võimalik ka juhul, kui karkassi vahel on vähe ruumi.

Kingspan isolatsiooniplaatide paigaldamine on lihtne ja eksimisvõimalus on väga väike. Isolatsiooniplaadid lõigatakse paigaldusjuhendite järgi õigetesse mõõtudesse ja kinnitatakse polüuretaanvahu abil karkasskonstruktsioonide külge. Ka isolatsiooniplaatide vahele jäävad punnsulused kinnitatakse alati polüuretaanvahuga.

Kingspan detailikogust saate alla laadida välisseinte ehitusjoonised.